About this item
  • Gold Tone Stainless steel case 47mm diameter x 15mm thick; Charcoal dial; Luminous hands
  • Gold Tone Stainless steel band, 220mm L x 24mm W; Band is adjustable by adding/removing links; Fold over safety clasp
Advertisement
Technomarine Men’s Manta Ray Quartz Watch with Stainless Steel Strap, Gold, 24 (Model: TM-220150)
We will be happy to hear your thoughts
Leave a Reply
🔔💰
Don't Miss the Best Deals!
Get instant notifications for price drops, coupon codes, and lightning deals — before they sell out!
🔔 Instant Alerts 💸 Price Drops ⚡ Lightning Deals 🎟️ Coupon Codes 🚫 No Spam
🔒 We only send deals. One push per day max. Unsubscribe anytime.
👆 Tap Allow on the browser popup to start receiving deals.
📢💰
Never Miss a Deal Again!
⚡ Instant Alerts 💸 Price Mistakes 🔥 Up to 90% Off 💚 Free to Join 🚫 No Spam Ever